26.05.2024

Актуальна інформація про обмеження споживання електроенергії на 27 травня на Київщині

Друзі, отримали від НЕК Укренерго ліміти споживання електроенергії на 27 травня. Вони дозволять забезпечити 79% потреби області в години дії лімітів.

Відповідно до наданих вказівок, графіки стабілізаційних відключень діятимуть з 6:00 до 24:00. 

Відключення світла є необхідним заходом для збереження енергосистеми. Ворогом зруйновано 80% теплової генерації, дефіцит в енергосистемі залишається значним.

Графіки відключень можна знайти в нашому чат-боті Viber та Telegram, а також на сайті у розділі «Відсутня електроенергія». 

Просимо не вмикати всі прилади одночасно після відновлення світла, щоб уникнути нових відключень через аварії.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Вірте в енергетиків! Бережіть себе!

зв'яжіться з нами