25.05.2024

Актуальна інформація про обмеження споживання електроенергії на 26 травня на Київщині

На завтра, 26 травня, НЕК Укренерго скасував ліміти споживання електроенергії для Київської області.

Відповідно графіки стабілізаційних відключень не будуть застосовуватись.

Однак, ситуація в енергосистемі надзвичайно складна. Тому закликаємо ощадливо використовувати електроенергію. 

Актуальну інформацію про відключення дізнавайтесь в чат-боті ДТЕК Київські регіональні електромережі Viber та Telegram, на сторінці Facebook та на сайті. 

зв'яжіться з нами