24.05.2024

Актуальна інформація про обмеження споживання електроенергії на 25 травня на Київщині

UPD: НЕК Укренерго змінив години введення лімітів на 25 травня. Тому графіки відключень діятимуть з 20:00 до 24:00. Протягом дня відключень не передбачається.

Друзі, отримали від НЕК Укренерго ліміти споживання електроенергії на 25 травня. Їх вистачить для забезпечення близько 82% потреб області, в години коли діятимуть графіки.

Оскільки на вихідних традиційно зменшується електроспоживання, то графіки стабілізаційних відключень заплановані лише з 20:00 до 22:00. 

Графіки відключень можна знайти в нашому чат-боті в Viber та Telegram, а також на сайті у розділі «Відсутня електроенергія».

Не забувайте, що після відновлення світла не можна вмикати всі прилади одночасно. Це допоможе уникнути нових відключень через аварії.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Вірте в енергетиків! Гарних вихідних! 

зв'яжіться з нами