Актуальна інформація про обмеження споживання електроенергії на 24 травня на Київщині
Друзі, отримали від НЕК Укренерго ліміти споживання електроенергії на 24 травня. Вони дозволять забезпечити 72% потреб області.
Відповідно до наданих вказівок, графіки стабілізаційних відключень діятимуть протягом усього дня. Причина – щільна хмарність по Україні, яка заважає працювати СЕС потужніше.
Відключення світла є необхідним заходом для збереження енергосистеми. Ворогом зруйновано 80% теплової генерації, дефіцит в енергосистемі залишається значним.
Графіки відключень можна знайти в нашому чат-боті Viber та Telegram, а також на сайті у розділі «Відсутня електроенергія».
Просимо не вмикати всі прилади одночасно після відновлення світла, щоб уникнути нових відключень через аварії.
Дякуємо за розуміння та підтримку. Вірте в енергетиків! Бережіть себе!